Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

CIGARETOVÉ  CELULÓZOVÉ  PAPÍRKY

Popis:

Celulózový papírek neobsahuje chemikálie používané při výrobě papíru např. ledek, arsenik a další kovy, které jsou nutné k tomu, aby papírek získal bílou barvu. Celulózový produkt je na přírodní bázi a 100% biologicky odbouratelný, bez chuti a zápachu. Kromě tohoto, průhlednost celulózy dělá z balení zcela nový zážitek, konzumenti totiž vidí co kouří.

 

Rozdíly a fakta:
· Biologicky odbouratelná blána (ŽÁDNÁ PLASTICKÁ HMOTA) – 100% celulóza
· Výrobek na přírodní bázi, bez chuti a zápachu
· Není potřeba lepidlo
· Vysoká transparentnost (95%) = průhlednost
· Nepozměňuje chuť a charakteristiky tabáku
· Pomalejší hoření
· Je jediný svého druhu

. Neobsahují citronan sodný, který u běžných cigaretových papírků podporuje hoření (citronan brání zhasnutí cigarety) – nejsou známy zdravotní důsledky citronanu !

 

Pokud vezmeme v úvahu všechny tyto rozdíly a fakta, celulózové papírky si brzy najdou své místo na trhu, jako nová kategorie balících papírků, a nelze je srovnávat s kterýmikoli již existujícími papírky. Všechny papírky prodávané v současnosti jsou „papírové“, tento produkt je naprosto unikátní tím, že je jediný 100% průhledný.

Jedná se o revoluci v balení tabáku. Nabízíme Vám být u zrodu nového (jiného) balení a kouření. Papírky z celulózy se stávají již nyní postupnou náhradou cigaretového papíru.

Vyrobeno v Brazílii.

 

Velikost: 3druhy

Materiál: 100 % celulóza

Ostatní: Výrobek šetrný k životnímu prostředí.

Váš prodejce:

Pfeffer Bohdan – Léčivky – bylinářská prodejna a poradna,

Náměstí č.7, 687 09 Boršice (u Buchlovic)

Tel.728 288 125