Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Prodej na objednávku:

> V E Š K E R É   V Č E L A Ř S K É   P O T Ř E B Y,  D O P L Ň K Y   A   V Č E L A Ř S K Á    L I T E R A T U R A:

Prodejna Léčivky má navázanou spolupráci se Včelařstvím Sedláček www.vcelarstvisedlacek.cz s tím, že kompletní včelařský sortiment je dostupný na objednávku (do 7 až 14 dnů) k vyzvednutí na prodejně Léčivky za stejnou cenu jako v prodejně Včelařství Sedláček Bučovice. Tato služba je pro včelaře zdarma a týká se i literatury. Aktuální ceník a seznam je dostupný v tištěné formě na prodejně Léčivky.

> N A   Z V L Á Š T N Í   O B J E D N Á V K U   L Z E   V   P R O D E J N Ě   L É Č I V K Y   T A K É   O B J E D N A T:

- veškeré potravní doplňky, které nejsou běžně dostupné v prodejně Léčivky (max.do 5 dnů), týká se to i všech novinek na trhu. Navíc nabízím, při objednávce nadstandardně drahých potravních doplňků nebo většího množství balení výhodné smluvní ceny !

- neobvyklé silice pro aromaterapii (běžné silice jsou skladem)

- sadba hub - sadba nebo osázený substrát hlívy ústřičné, vždy v jarním a podzimním období, v letním období hlíva plicní (1L sklenice nebo 9 L pytel)

- doporučení diagnózy z vlasů laboratoří Biomol (adresa, telefon, ceník na prodejně) + vyhodnocení jejich analýzy a výsledků a navíc i prodej potřebných potravních doplňků, 

- semena léčivých rostlin a jejich sazenice (pouze po osobní domluvě v malém množství)

- pivo Kvasar v sudech (15, 30 a 50 litrové sudy), pivo Syrovar

- prodej odšťavňovače BlendTec Total Blender (speciální mnohoúčelový extra silný mixér), kamenného mlýnku na obilí, nádoby na pickles...

- přístroje jako jsou digitální teploměry (i moderní čelové), tlakoměry (i rtuťové, tzv.tonometry), glukometry apod.